Má problémy s výchovou svých dětí?

Predstaveni noveho Smartfonu cinske vyroby v kavarne Slavia. 8.7.2015

Podle vyprávění Alice Bendové (44) se zdá, že nemá výchovu svých dětí, dcery Alice (8) a syna Vašíka (11) tak úplně v malíčku. Sama o sobě říká, že rozhodně není přísná máma a někomu by se tak mohlo zdát, že děti rostou jako dříví v lese.

Na rozdíl od jiných rodičů má ale herečka na potomky dost času. Vzdala se totiž hraní v divadle, aby mohla být s dcerou a synem více doma, jak to tak ale vypadá, nějak se to minulo účinkem. „Večeříme na sedačce.

Také vás může zajímat ...

Anebo ve vaně. Občas. I když teď už tolik ne,“ svěřila se Bendová se svým nezvyklým stolováním. Dřív bylo jídlo ve vaně prý pravidlem. Od stolu by totiž děti utekly. A přesto, že Alička s Vašikem už docela odrostli, dodnes se nenaučili jíst u jednoho stolu.

Třeba si Alice vymyslí nový netradiční způsob, jak je tomu naučit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...