Má prý blízko ke svému kolegovi z Ulice

Sympatická herečka Markéta Stehlíková (36) tvoří v Ulici pár s Kryštofem Rímským (45). A jelikož toho v nekonečném seriálu zažili už hodně a momentálně tam patří k ústředním postavám, není se moc čemu divit, že se v kuloárech šušká o tom, že si rozumí i mimo kamery.

Což samozřejmě není ničím zvláštním, jelikož je to vcelku běžné. Horší by ale samozřejmě bylo, kdyby jejich, byť jen zatím kolegiální a třeba lehce přátelský vztah začal později sílit. Kryštof je totiž ženatým mužem a má rodinu s jinou ženou.

Také vás může zajímat ...
Markéta má za sebou v Ulici adopci.

Někdy se ale stane, že se přátelské vztahy na pracovišti vymknou kontrole a podobný scénář nelze vyloučit ani v tomto případě. Sympatická herečka se navíc nedávno nechala slyšet, že touží po velké rodině a dokonce se prý nebrání ani adopci.

Evidentně by tak ráda žila s někým, kdo na to má stejný pohled. A jelikož je Kryštof dvojnásobným tatínkem, možná proto si spolu tak dobře rozumí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...