Má románek s kolegou z Ulice?

Pro Hanu Holišovou byla kariéra na prvním místě. Byla sama, děti neměla. Teď ale zažívá revoluci. Rozumí si s kolegou Jiřím Hánou (43). Bude to ten pravý?

Nejednou už se stalo, že se z kolegů v seriálu či filmu stal nakonec pár. Showbyznys takových případů pamatuje mnoho. Zdá se, že by se do těchto milostných statistik mohli zapsat i hvězda Ulice, Hana Holišová a její seriálový partner Jiří Hána.

Také vás může zajímat ...

Diváci by je rádi viděli spolu nejen na obrazovce, ale i v reálném životě. Moc jim to prý spolu sluší a zdá se, že mezi nimi funguje jistá chemie. Ostatně to potvrzují i jejich kolegové z Ulice. Někteří dokonce tvrdí, že to mezi herci pořádně jiskří.

Sympaťák je k mání

Ještě donedávna byl Hána zadaný. Jeho partnerkou byla zpěvačka Radka Fišarová (42) s níž má syna Oskara (8). Zhruba před rokem ještě herec tvrdil, jak je ve vztahu spokojený, jenže ty doby zřejmě odvál čas. „To je život, někdy to prostě nevyjde tak, jak bychom všichni chtěli,“ uvedla k jejich rozchodu Fišarová.

Hána je tak nyní k mání a bylo by zvláštní, kdyby se mu sympatická kolegyně nelíbila. Vždyť navzdory tomu, že už oslavila čtyřicáté narozeniny, vypadá Hána fantasticky. Navíc má herec pověst svůdníka, kterému se opačné pohlaví velmi líbí. Holišová je nejen krásná, ale i chytrá, což přesně splňuje Hánovy nároky.

Blíž k rodině

Holišová o mateřství a rodině vždy mluvila velmi neurčitě. Možná i proto, že nenarazila na nikoho, s nímž by si dítě ráda pořídila. Hánou je ale podle lidí ze zákulisí seriálu okouzlená a zdá se, že by to pro ni mohl být ten pravý. Poslední dva vztahy s kolegou Václavem Liškou (39) nebo s Tomášem Smičkou (33) nedopadly dobře a herečka teď byla nějakou dobu sama.

Pokud jsou zvěsti o románku s Hánou pravdivé, mohla by se Hanka konečně přiblížit k rodině a spokojenému vztahu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...