Má rozepře s kolegou?

Je s ním v kontaktu tak často, že už ho nemůže ani cítit. Režisér a herec Vojtěch Kotek (33) už několik let v kuse natáčí s Jakubem Prachařem (37) oblíbený pořad Máme rádi Česko.

Tráví spolu spoustu času

Také vás může zajímat ...

Jenže čeho je moc, toho je někdy zkrátka příliš. Co začalo Vojtovi najednou tak moc na kolegovi vadit? Odejde i on nakonec z oblíbeného primáckého pořadu?

Chce být nejlepší

Je známo, že oba baviči mají rádi legraci a vtipkování. Někdy už je to ale otravné a Kotek se měl nechat slyšet, že už to občas hraničí s trapností.

Nejvíc mu má lézt na nervy, jak se Prachař předvádí a snaží se být za každou cenu středem pozornosti, Vojta se pak prý cítí jako páté kolo u vozu. Dokonce mělo mezi nimi několikrát dojít i k slovním potyčkám.

Dlouho byl trpělivý, ale nakonec mu bouchly saze

Všichni tak jen tajně doufají, že Vojtu soutěž nepřestane bavit a neodejde, jako tehdy odešel herec Jan Dolanský (42). Jakub si musí uvědomit, že tam není jediný, a měl by dávat prostor i ostatním…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama