Má s Gottem nemanželského syna?

Po jeho smrti vyšla najevo zarážející informace. Hvězdný zpěvák Karel Gott (†80) sice žil ve šťastném manželství s Ivanou Gottovou (44), se kterou má dvě dcery, ale zřejmě podlehl pokušení jinde.

Proslýchá se totiž, že má Karel nemanželského syna, kterého před lety zplodil se svou celoživotní múzou, podnikatelkou Alicí Kovácsovou (54). V té době byl už však ženatý s Ivanou. Promluvila o tom nejstarší dcera Karla Gotta Dominika Gottová (47).

Také vás může zajímat ...

„Vím, o koho jde. Dotyčný chlapec je ale nezletilý a moc se neznáme, viděli jsme se jen sporadicky. Myslím si ale, že by veřejnost měla vědět, že můj otec Karel Gott měl vytouženého syna,“ šokovala Dominika.

Ivana o všem mlčí

Mezitím si stihla rýpnout i do macechy Ivany. „Poskytovala mu to, co jinde nedostával,“ pronesla na adresu tatínkovy bývalé milenky. O Karlovu synovi měla Ivana velmi dobře vědět. Ta se ale odpovědi vyhýbá. Asi by byla radši, kdyby Dominika zmizela z povrchu zemského a už nic neprozrazovala.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama