Má samé drsné zákazy

Její těhotenství asi neprobíhá tak hladce, jak tvrdila. Vendula Pizingerová (48) je aktuálně v sedmém měsíci těhotenství, které je kvůli jejímu věku hodně rizikové.

Vendula se ze začátku dušovala, že všechno probíhá standardně a nebude potřeba žádných velkých omezení, což jí měli potvrdit sami lékaři.

Také vás může zajímat ...

Teď to ale vypadá, že Pizingerová má zákazů ažaž a některé z nich jsou celkem zarážející. Přednedávnem se ředitelka nadace Kapka naděje svěřila s tím, že jí doktor přísně zakázal jezdit po dálnici D1. A to kvůli četným výmolům a také kolonám.

Těm by se podle nich měla vyhýbat obloukem, navíc by měla omezit dlouhé jízdy autem. To ji má sice dost štvát, bohužel se ale nedá svítit. Pro zdraví miminka by udělala cokoli. Jistě už se ale těší, až bude děťátko na světě a ona bude moct zase normálně fungovat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...