Má sex každý den

Jak to jenom dělá?

Táhne jí na sedmdesát, ale sexu má jako mladice. Hvězda seriálu Krok za krokem Suzanne Somers (73) prostě nestárne a tvrdí, že zažívá nejlepší období v životě.

S manželem, kterému je přes osmdesát, si užívají v ložnici každý den! „Nikdy bych si nemyslela, že budu v tomhle věku vypadat a cítit se takhle skvěle.“ Hýří energií, bere hormony, pravidelně cvičí, dodržuje přísnou organickou dietu, a hlavně často a s chutí holduje sexu s manželem!

Také vás může zajímat ...

„Věřím v bioidentické hormony. Právě ty jsou hlavním důvodem toho, že vypadám, jak vypadám,“ netají se. „Každý den užívám estrogen, dva týdny v měsíci progesteron, růstové hormony a testosteron také denně,“ vypočítává „léky“.

Na hormonech je i její manžel, známý televizní bavič Alan Hamel (83), užívá je už 21 let. „Je pořád vášnivý, sexy a má dost své ‚šťávy‘!“

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama