Má skutečný důvod žárlit?

Svou ženu si střeží jako oko v hlavě a má k tomu pádný důvod.

Manželský pár ze seriálu Ordinace v růžové zahradě Patrik Děrgel (31) a Markéta Děrgelová (32) řeší celkem neúprosný boj, který začal ještě před svatbou.

Herečka se za svobodna jmenovala Frösslová a svoje rodné příjmení si chtěla, jak to u umělců často bývá zvykem, ponechat i po svatbě. To ale pro Patrika nepřipadalo v úvahu a svou lásku přemlouval, aby změnila názor a jmenovala se stejně jako on.

Také vás může zajímat ...

Markéta to nakonec z nátlaku přece jenom udělala, protože by jí údajně Patrik jinak nedal pokoj a neustále by jí to vyčítal.

Ráda si užívala

Proč na tom ale tak bazíroval? Než Markéta Patrika poznala, rozhodně nepatřila mezi ženy, které by celé dny seděly doma. Ráda si užívala, nechyběla na žádném večírku a muži o ni vždy jevili velký zájem.

Vedle Děrgela se ale podstatně změnila a začala si víc užívat rodinného života. Jenže on ale zřejmě na její divokou minulost nemůže zapomenout a bojí se, že by se mohla opět utrhnout ze řetězu.

Taková míra žárlivosti ale podle jejích kamarádek není zdravá, a čím víc bude Patrik žárlit a něco jí zakazovat, tím víc po tom ona začne toužit. Možná by to oba měli začít už nějak řešit, jinak to s nimi nedopadne dobře

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...