Má strach o svou dceru?

Není to tak dávno, co Ivana Jirešová (43) přiznala, že se její dcera rozhodla jít v jejích šlépějích.

Sofie (15) momentálně studuje prvním rokem konzervatoř a zatím to vypadá, že by mohla mít poměrně zářnou kariéru. Její maminka z toho však nemá ani trochu radost. Ivana totiž moc dobře ví, jak to mají herci v začátcích těžké, a někteří z nich se i přes velký talent občas neuchytí vůbec nikde.

Také vás může zajímat ...

Nechce, aby Sofie dopadla jako ona

Herečka se sama musela zpočátku živit i jako barmanka, protože nedostávala tolik rolí, kolik by si představovala. Trn z paty jí vlastně vytrhla až Ordinace v růžové zahradě, která jí zajistila pravidelný příjem. Bojí se snad, že by její dceru mohlo potkat to samé?

Možné je všechno. Sofie má ale tu výhodu, že má známé rodiče, takže podobný scénář zatím vypadá jako méně pravděpodobný. Nebo snad za jejími pochybnostmi stojí něco trošku jiného? Je totiž celkem možné, že své milované dceři tak trochu závidí. Musí moc dobře vědět, že cestičku má vyšlapanou, zatímco ona musela dřít jako o život.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama