Má strach o život kvůli kruté nemoci?

Tak tohle herečka Libuše Šafránková (66) na své narozeniny nečekala ani v těch nejhorších nočních můrách. Byla totiž odvezena na gynekologicko- porodnickou ambulanci. Tam prý strávila zhruba hodinu a poté se zastavila v Českobudějovické lékárně.

Bojuje snad se zákeřnou nemoci? Vrátila se jí temná minulost? Libuše před pěti lety bojovala s rakovinou, dokonce musela podstoupit i náročnou operaci, při které jí odebrali část plic. Nakonec se s nemocí úspěšně poprala, ale i tak se bojí, aby se nevrátila.

Také vás může zajímat ...

Naštěstí má velkou oporu ve svém manželovi Josefovi Abrhámovi (79). Ten Libušce vždy ochotně se vším pomáhal a prý to dělá i nadále. Právě on ji nedávno vezl na ambulanci. Dosud však není jasné, zda má herečka skutečně zdravotní komplikace, nebo šla na ambulanci jen někoho navštívit.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama