Má strach z podrazu

Bývalý fotbalista Tomáš Řepka (45) je už nějakou dobu ve výkonu trestu. Se svojí přítelkyní Kateřinou Kristelovou (39) je prý v kontaktu a zatím je všechno v pořádku. Kačka mu posílá jídlo a knížky a údajně ho rozmazluje.

Nevěří jí?

Také vás může zajímat ...

Řepka už si na vězeňský režim zvykl, ale i tak ho prý občas přepadne deprese a myslí na nejhorší. Kdyby ho prý Kristelová podvedla, nezvládl by to.Poslední dobou prý začal Kateřinu víc a víc podezřívat.

Zveřejnila zfalšované dopisy?

Jsou sice v téměř denním kontaktu, ale přece jen on je zavřený a ona na svobodě. Proč by si za něj nemohla najít na nějaký čas náhradu? On přece vůbec neví, co se venku odehrává. Tyhle myšlenky Řepku děsí a ničí mu jeho psychický stav. Kdyby jen věděl, jak se Kačka chová podivně, jeho pochyby by se ještě zveličily. Kristelová byla už několikrát viděna po boku cizího muže.

Nedávno jí zřejmě došly nervy, a tak zveřejnila dopisy, které jí údajně měl poslat Řepka.

Tvrdí, že ho rozhodně s nikým nepodvádí

Nejspíš tím chtěla ukázat, že ho stále miluje. Byl by to celkem slušný důkaz, jen kdyby to celé nebyl podvod. Dopis byl totiž psaný jejím rukopisem. Je tedy jen otázka času, kdy pravda vyjde najevo..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...