Má strach, že přijde o místo

Pozici, kterou nyní zastává, si musela tvrdě vydřít.

Dostala se na stanici CNN Prima News, ale teď je její místo v ohrožení. Moderátorka GABRIELA LAŠKOVÁ (30) si bude muset dát od natáčení pauzu. Na jak dlouho?

Budoucí dvojnásobná maminka teď řeší otázku práce. Moderátorka Gabriela Lašková (30) patřila mezi ty šťastlivce, kteří byli přijati na novou stanici CNN Prima News.

Také vás může zajímat ...

Byla z toho nadšená, ale věděla, že kvůli svému těhotenství si bude muset dát pauzu. Kdy ji plánuje? Pracovat chce samozřejmě co nejdéle a z moderátorského křesla plánuje odejít až měsíc před porodem.

Na příchod miminka se chce připravit jak po psychické stránce, tak i po té fyzické. I když jí ale údajně tvůrci slíbili, že na ni místo počká, ona tomu příliš nevěří.

Na mateřské už jednou byla, a když se vrátila, moderátorského parťáka Romana Šebrleho (45) jí přebrala Eva Perkausová (26).

Hádky s manželem vrcholí

Gábina je z nové práce nadšená a je pochopitelné, že o ni nechce přijít. Podle manžela Filipa (31) to ale zbytečně přehání. Na prvním místě by mělo být její zdraví a a zdraví nenarozeného miminka.

Podle něj je práce dost a pro tak talentovanou moderátorku, jakou je Gábina, nikdy nebude problém se uchytit. Jinou ženu by možná taková slova zahřála u srdce, ale Lašková se mezi ně zřejmě neřadí.

Naopak od manžela nemá cítit podporu, podle ní nechápe, jak moc je pro ni její místo důležité. Každý se na situaci dívá z jiného úhlu. Lašková už ví, jaké to je přijít o místo, a nerada by ten pocit zažila znovu.

Kde to skončí?

A manžel nejspíš celou situaci trochu zlehčuje. Oba ale budou muset najít společnou řeč, jinak by neustálými neshodami mohlo jejich manželství utrpět velkou ránu.

Lašková pevně doufá, že vše proběhne jako po másle a po mateřské se v klidu zase vrátí na své místo. Jistotu ale bohužel žádnou nemá. Stres, který momentálně prožívá, by tak mohl ublížit nejen jí, ale i nenarozenému dítěti. A za to přece žádná práce nestojí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama