Má strach, že si manžel najde jinou?

Pravou a nefalšovanou italskou domácnost prý občas zažívají Veronika Arichteva (34) a její manžel Biser Arichtev (43).

Nic na tom nemění fakt, že Veronika brzy porodí. Možná právě proto! Rozbouřené hormony dělají své, a tak s ní teď zřejmě není k vydržení.

Také vás může zajímat ...

Také se objevují informace, že Veronika si dítětem chtěla svého muže jen pojistit, aby jí náhodou neutekl za jinou, a o to hůř těhotenství a s tím spojené změny postavy snáší.

Radost jí nedělá ani fakt, že si nemůže užívat párty se svými kamarádkami, jak byla zvyklá. Alkohol je pro ni tabu stejně jako mnoho dobrot, jež před těhotenstvím byla zvyklá jíst ve velkém.

Hledá útěchu i povzbuzení

Podporu teď očekává od manžela, který jí do určité míry pomáhá, ale jeho vtípky vůči ní jsou prý čím dál častější a to jí na dobré náladě nepřidává.

Také se bojí, že Biser nikdy jejich dítě nebude mít rád tak jako svého prvního syna. A to prý není vše, co ji trápí. Herečka vždy byla zaměřená na svůj vzhled a byla to prý jedna z věcí, jíž lezla manželovi na nervy.

Prý si každou půlhodinu kontrolovala make-up. Teď, když je před porodem a má břicho, jako když čeká dvojčata, pochybuje o tom, zda je pro svého muže stále tou nej, a bojí se, aby se nezakoukal jinde.

Zatím se ale proslýchá, že je to právě ona, kdo si našel náhradu. Veronika se prý chodí vyplakat k jedné ze svých bývalých lásek.

Nedá se předpokládat, že by tím vyvoleným byl zpěvák Tomáš Klus (34) či moderátor Rudolf Kavalčík (45), s nimiž předtím, než potkala manžela, randila. S Rudou z Ostravy, který ji opustil, prý nemluví doteď.

Chodí se vyplakat k exmilencům?

Kdyby se scházela s Klusem, jistě by si toho jeho Tamara všimla. Proslýchá se, že spřízněnou duši na-šla při natáčení Slunečné, kde hrála jednu z hlavních rolí.

Všichni ale věří, že až porodí, vše se vrátí k normálu a Veronika bude zase vyrovnaná, jako bývala. Její muž by pro ni prý udělal vše na světě.

Za každou cenu jí chce dokázat, že její obavy jsou úplně zbytečné. Je ale třeba, aby nálady své těhotné ženy ustál v klidu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...