Má tohle vážně Krampol zapotřebí?

Byl jejich chováním silně dotčený

Odměnou za nepříjemné zážitky jim jistě byla finanční kompenzace.

Vynikající bavič a bývalý moderátor JIŘÍ KRAMPOL (78) souhlasil, že se spolu se svou ženou HANKOU (55) zúčastní oblíbeného kulinářského pořadu Prostřeno. Netušil však, že ho čeká doslova týden hrůzy. Nemohlo zato ani tak mnohdy nepoživatelné jídlo hostitelů jako spíš jejich chování. V pořadu se totiž sešla opravdu povedená partička.

Kromě Jiřího Krampola se tam objevil ZDENĚK MACURA (42), PAVEL NOVOTNÝ (35), ZDENĚK PODHŮRSKÝ (57) a účastni- ce reality show Vyvolení REGINA HOLÁSKOVÁ (38).

Naschvály a hádky

Známý provokatér a novinář Pavel Novotný se nijak netajil tím, že chce pořad „zničit“. Podle toho se také choval. S Macurou se neustále hádal a předhazoval mu IVETU BARTOŠOVOU (†48). A to už bylo na Krampola moc. „Čekal jsem pořad o naivním vaření, ne bitku,“ svěřil se s tím, že ho oba, Novotný i Macura, neuvěřitelně otrávili.

Také vás může zajímat ...

Jelikož všichni zúčastnění dostali za své výkony tučné honoráře, jistě se Krampol z otrávení rychle oklepal. Přece jen se mu teď každá koruna hodí.

Práce má poskrovnu a jeho důchod také není žádná sláva.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...