Má trable se synem

Nedávno si postěžovala, že má nedostatek práce. Přišla o hodně koncertů a nevěděla, co bude dělat. Pak ale Bára Basiková (57) dostala nabídku z pořadu Tvoje tvář má známý hlas a byla nadšená.

Zpěvačka se snaží, aby měl syn řád a nějaký pořádný koníček

Také vás může zajímat ...

Jenže zatímco na pracovním poli se jí pomalu začíná zase dařit, v soukromí už je to o poznání horší. Zpěvačka totiž přiznala, že se její syn dostává do puberty a má s ním tak plné ruce práce.

Malý Theodor (11) totiž propadl sociálním sítím a ona neví, jak ho jinak zabavit. Je ale ráda, že má vždy po ruce svého exmanžela, herce Petra Poláka (41).

Ačkoli se jejich cesty už před nějakým časem definitivně rozdělily, Bára si nemůže vynachválit, že mají oba stejný pohled na výchovu jejich potomka.

To by se ale brzy mohlo změnit. Basiková nyní totiž nebude mít čas na rozdávání a vypadá to, že Theodor bude teď trávit víc času se svým otcem.

Co když najednou jejich pracná výchova selže a oni pak budou zase na kordy? To by bylo to poslední, co by nyní potřebovala.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...