Má tvrdý režim

Na první pohled křehká blondýna Ivana Jirešová (43), známá ze seriálu Ordinace v růžové zahradě, dodržuje pořádně drsný režim a zdravou životosprávu.

Pravidelně cvičí jógu a má i další aktivity, do toho si striktně hlídá to, co sní. Jakmile totiž ze svých zásad upustí, je jako utržená ze řetězu a dá si dokonce i cigaretku.

Také vás může zajímat ...

Bez cvičení ji prý bolí celé tělo a padá na ni únava. Z toho důvodu nerada jezdí na dovolené, protože vypadne ze svého rytmu.

„Když špatně jím, občas víc kouřím, tak ten úbytek energie vnímám hned a velmi intenzivně,“ postěžovala si Jirešová. Ta už si navíc stěžuje na blížící se padesátku, která ji přitom čeká až za sedm let.

Má snad strach ze stárnutí? To by vysvětlovalo, proč se tak striktně drží svého režimu a snaží se být ve všech ohledech dokonalá.

Podle jejích nejbližších by jí prospělo občas upustit páru a tolik se nestresovat. Ivana o tom ale nechce ani slyšet.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...