Má už seriálu Ulice plné zuby?

Nejednou si Jaroslava Obermaierová postěžovala, že kdyby nemusela, nejspíš by už dávno nepracovala. Jenže z důchodu by vyžila prý jen sotva.

Proto se pravidelně vydává do hostivařských ateliérů navzdory vyčerpání i zdravotním problémům. Kolegové herečky se nechali slyšet, že si sice nedovedou představit konec Vilmy Nyklové v Ulici, přesto by Jaroslavě přáli, aby si mohla odpočinout.

Také vás může zajímat ...

Ta ale nechce nikoho zklamat, a jestli prý v Ulici skončí, tak asi jen na přání scenáristů. „Potřebuju nabrat síly, chci daleko od lidí. Nezdá se to, ale je to unavující,“ uvedla herečka s tím, že nejraději tráví čas na chalupě, kde ji nikdo nepozná a nemusí pořád řešit Vilmu.

Všechno se to v herečce prý pere, protože stresu z natáčení má dost, ze seriálové postavy je údajně otrávená a nejraději by Vilmu nechala historii. A navíc – v minulosti býval seriál oddechovou záležitostí, jenže v ději stále častěji přichází jedno drama za druhým. Pro Jaroslavu už není hraní relaxem.

Poslední kapkou je úmrtí Světlany, kterou hraje Tereza Bebarová (45).

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...