Má v Česku slavného ctitele

Když hvězdný hokejový útočník Jaromír Jágr (47) zjistil, že hollywoodská hvězda Orlando Bloom (43) navštívila zápas jeho Kladna, okamžitě ucítil naději setkat se s dívkou svých snů Jessicou Albou (38). „Orlando, děkujeme za návštěvu.

A prosím tě, můžeš s sebou příště vzít i Jessicu Albu?“ zeptal se ho přes sociální sítě. Těžko ale říct, zda je reálné, aby mu Orlando sen splnil. Vždyť s herečkou, známou z filmu Fantastická čtyřka, do styku příliš nepřichází, nehledě na to, že je Alba už dvanáct let provdaná za Coshe Warrena (41).

Také vás může zajímat ...

.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...