Má velký strach o svého kamaráda

Herečka Jiřina Bohdalová (88) má strach o svého letitého kamaráda, režiséra Zdeňka Zelenku (64). Ten přišel zničehonic o hlas, tři dny vůbec nemluvil, pak se to sice trochu zlepšilo, ale prý pořád není v pořádku a jeho hlas údajně zní jinak a je dost zastřený.

Také vás může zajímat ...

„Když jsem se dozvěděla, že Zdenda zůstává němý, moc jsem se bála, že se z toho nedostane,“ přiznala Bohdalová. Doktoři prý režisérovi zjistili, že má meningokoka. Není divu, že to herečku vyděsilo a Zelenku přišla hned navštívit do nemocnice.

O Bohdalové je známé, že je režisérova dvorní herečka a objevuje se takřka ve všech jeho filmech, a seriálech. Spekuluje se tak o tom, jestli spolu náhodou nemají poměr, když se neustále vídají jak v práci, tak na veřejnosti. Těžko říct, kde je pravda, ale jisté je, že k sobě mají velmi blízko.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...