Má velký strach o svého syna

Zdraví jejích dětí je pro ni v životě tím nejdůležitějším.

Konec léta si herečka a zpěvačka Monika Absolonová (44) představovala asi úplně jinak. Její mladší syn Matouš (1) totiž přepadl přes sedačku a přivodil si nepříjemnou zlomeninu ruky. Ta si nakonec vyžádala operační zákrok.

Také vás může zajímat ...

Sdílela své pocity na internetu

A jelikož díky tomu byla Monika plná dojmů, svěřila se nejen svým nejbližším, ale také příznivcům, u kterých našla na sociálních sítích pochopení. „Moc děkujeme za podporu a krásné zprávy!

Matouš je v pořádku a ve výborné péči,“ uvedla na svém profilu. Ačkoli se ale očekávalo, že bude třeba vše řešit komplikovaným zákrokem, nakonec to nebylo třeba. „Máťa dostal sádru a budeme čekat, jak to bude srůstat,“ prozradila Monika s tím, že doufá, že to dopadne dobře.

Pro své děti by udělala první poslední.

Bojí se, že se do nemocnice vrátí

A to už jen kvůli tomu, že Matouše přestala ruka bolet a je složité ho udržet v klidu. A právě z toho má Monika největší obavy. Bojí se totiž, že doma se starší bratrem Tadeášem (4) začnou řádit a může se stát, že se hojení a srůstání Matoušovi zlomeminy ještě víc zkomplikuje.

„Moničko, jste úžasná maminka,“ napsala jí jedna ze sledujících na sociálních sítích. A to muselo Absolonovou v této psychicky náročné doby jistě zahřát na duši. Přece jen, být tím nejlepším rodičem pro své děti je cílem každém maminky a u Moniky to platí dvojnásob, jelikož se o ní ví, že je velmi starostlivou maminkou.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...