Má vše, co chtěla

Září štěstím a překypuje krásou. O Milušce Bittnerové (42) se po porodu mluví jenom v superlativech.

Pravda je, že minulý rok, než v září porodila, byla jako uzlíček nervů. Necítila se dobře po psychické ani fyzické stránce. Jenže s příchodem vytouženého potomka se úplně změnila.

Také vás může zajímat ...

Shodila přebytečná kila, omládla o deset let, a tak i díky tomu nyní údajně dostává jednu roli za druhou. Sama herečka tvrdí, že dvacet kilogramů během jednoho roku zhubla jenom díky tomu, že její Betynka (1) vydá hned za tři děti.

Celé dny kolem ní musí lítat

Nyní je dokonce zapotřebí, aby si čas rozdělila mezi ni a práci, a tak není divu, že je pořád v obrovském fyzickém zápřahu. Z herečky ovšem srší energie a štěstí. Dosáhla totiž všeho, co si kdy přála.

Být matkou, mít skvělého partnera a také úspěšnou kariéru. Není proto divu, že jí mnozí závidějí. Ale jenom v tom dobrém. Každý totiž ví, že si štěstí zaslouží.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...