Má zákaz focení

Charismatický herec Jan Čenský (58), který září v seriálu Ordinace v růžové zahradě, nemá o přízeň fanynek nouzi. Nedávno moderoval Český ples a i při této příležitosti na něm mohli fanynky oči nechat. On ale příliš vstřícný a společenský nebyl.

Podle návštěvníků plesu totiž většinu času pobýval v zákulisí, a bavil se jen se svými známými či s kolegy. Fotografování se snažil vyhýbat úplně, ale když na něj nějaká z fanynek skutečně udeřila, ze slušnosti souhlasil.

Také vás může zajímat ...

S fanynkami už nelaškuje jako dřív

Co se s milovníkem žen stalo? Dřív takový nebýval. Možná má v jeho chování prsty jeho manželka Dana. Nejspíš nechce, aby se na jejího muže lepily cizí ženy, a tak mu to asi dala jasně najevo.

Už v minulosti se mluvilo o tom, že je Dana celkem žárlivá, ale v té době to Čenský příliš neřešil a dál si užíval zájem. Daně ale zřejmě došla trpělivost. Díky tomu se jí podařilo Janovi zatnout tipec.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...