Má zálusk na bývalého?

Tanečnice LUCIE HUNČÁROVÁ (33) a kuchař EMANUELE RIDI (45) dali své lásce sbohem. Bývalý přítel JAN ONDER (33) je tedy opět v kurzu.

Tak dlouho to vypadalo na konec lásky, až nakonec skončila. Neustáli okolní řeči, které jim ji nepřáli, anebo zatím bylo něco jiného?

Také vás může zajímat ...

CHTĚLA LEPŠÍ PARTII?

O tanečnici Lucii Hunčárové se vždycky šuškalo, že opustila svého bývalého přítele Jana Ondera z vypočítavosti. Sice měla díky němu údajně práci coby lektorka tance, ale lákalo ji být po boku slavného kuchaře. Emanule Ridi totiž v té době měl vlastní pořad o vaření a jeho italská kuchyně byla proslavená. Uvítala podle kolegů proto s nadšením možnost s ním tančit celou řadu StarDance.

A jelikož, jak známo, tanec hodně sbližuje, byl to jen malý krůček v románku, který přerostl ve vztah.

OPUSTILI PŘEDCHOZÍ PARTNERY

Jakmile mezi nimi přeskočila jiskra, tak prý tanečnice zamávala svému bývalému tanečníkovi a choreografovi Janu Onderovi a s kufry se stěhovala za kuchařem. Ten to samé udělal své manželce a synovi, s nimiž podle vlastních slov stejně už nežil. Láska mohla začít vzkvétat. A to se i nějaký čas dělo. Jenže nepřejícné názory lidí udělaly zřejmě své.

Zatímco Ridi se nad pomluvy povznášel a raději leksi hleděl práce ve své restauraci, Hunčárová to nezvládala.

A tak pravděpodobně u nich docházelo k prvním neshodám.

PŘIŠLA O VZTAH I PRÁCI

Oba se ale snažili různými způsoby krize řešit, hodně cestovali, poznávali se navzájem, dopřávali si pochopitelně dobré jídlo, kterému Ridi holduje. Oba pochopitelně řešili i předchozí vztahy, a zatímco kuchař s manželkou a synem to provedl téměř v tichosti, Hunčárová s Onderem si údajně vyměňovali zhrzené zprávy téměř veřejně. Vypadalo to, že kvůli své nové lásce přijde Hunčárová i o práci.

A zřejmě i z tohoto důvodu nenastoupila coby lektorka do následující řady StarDance. Jan Onder totiž podle kolegů a známých rozhodoval o tom, kdo se taneční soutěže z řad tanečníků zúčastní. A dodnes má show na starosti, proto se dlouhou dobu mluvilo i o jeho mstě vůči Hunčárové. Od svého odchodu za Ridim si totiž už nezatančila.

Otázkou tedy teď zůstává, zda bude mít vůbec nějakou práci teď. A nebude se chtít vrátit ke svému bývalému? Jisté indicie tu jsou.

Podle kamarádek a nejmenovaných kolegyň věděla, s kým se přátelit, aby to pro ni bylo výhodné.

JAK SE Z TOHO DOSTANE?

Bude se chtít k ní vrátit ale Jan Onder? Už si bez ní zařídil nový život s novou přítelkyní a podle přátel už k ní nic necítí. Jenže, jak se říká, stará láska nerezaví..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...