Má zálusk na zadaného kolegu?

Nová posila oblíbeného seriálu Slunečná KRISTÝNA KOCIÁNOVÁ (35) prožívá krásné období. Říká se totiž, že je údajně zamilovaná až po uši. O koho jde a má vůbec šanci?

Poprvé mohli diváci herečku Kristýnu Kociánovou (35) zaznamenat v nekonečném seriálu Ordinace v růžové zahradě, Tam se jako zdravotní sestřička nepravidelně objevovala dlouhá léta, větší příležitost ale bohužel nedostala.

Také vás může zajímat ...

Poté, co odešla, o ní nebylo nějaký čas slyšet. Když ale po takové pauze naskočila do Slunečné, hned se tam cítila jako doma. „Je mi tu opravdu krásně, jsem šťastná,“ hodnotí první dojmy. Kolegové ji přijali s otevřenou náručí, za což je jim moc vděčná.

Nedávno ale vyplulo na povrch, že se mezi ostatními herci najde i ten, který jí nedá spát. Ovšem ne z důvodu, že by si nerozuměli, právě naopak. Kdo se má herečce tak moc líbit?

Měla velké obavy

Přijít do kolektivu, jenž už nějaký ten pátek společně natáčí, je docela risk. Přesto to ale hravě zvládla. „Bála jsem se, ne že ne. Ale už jsem se se všemi skamarádila a myslím, že jsme fakt super parta. Moc mi pomáhají,“ tetelí se blahem.

Bohužel ani skvělí kolegové jí nemohou vynahradit absenci partnera v reálném životě. A tak prý Kristýna hledá všude, kde může. A zdá se, že konečně našla. Jenom to má menší háček, vlastně jich bude asi trochu víc.

Kociánová natáčí hlavně s hercem Filipem Blažkem (47). V seriálu hrají partnerský pár a vypadá to, že ta pověstná jiskra přeskočila i ve skutečnosti.

Jsou si blízcí?

Tedy alespoň u Kristýny. Filip ale už dvacet let žije s Jolanou (41), kterou si loni dokonce vzal za ženu, Navíc mají dvě dcery. A kvůli letmému románku nejspíš nebude chtít nic riskovat. Herečka si tak bude muset evidentně nechat zajít chuť a porozhlédnout se jinde

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama