Macháček si pořídil chatu v Thajsku!

Působí sice spíš nenápadně, ale oblíbený herec Jiří Macháček (52) dlouhou dobu tajil před veřejností velké tajemství. Na tom, že vlastní menší hausbót u Císařské louky v přístavu, není vcelku nic zvláštního.

Na motorovém člunu se prý troufl vydat nejdále do Litoměřic. Kromě toho má ale nově ještě druhý domov, a to na opačném konci světa. Pořídil si totiž s rodinou v Thajsku domek, kam každý rok společně odjíždějí minimálně na dvouměsíční prázdniny po vzoru světových hvězd.

Také vás může zajímat ...

Je tak jen otázka času, kdy se rozhodne v exotické destinaci zůstat. O to se nejspíš snaží i jeho drahá polovička Kristina Dufková (39), se kterou má dvě děti. Protože jeho očichávání kalhotek a podprsenek během koncertů s kapelou má dost.

Odejde na druhý konec světa?

Záhadou zůstává, proč před časem ještě nechtěl na nic odpovídat. „Nechci se k tomu vyjadřovat. Vůbec nic nebudu prozrazovat a říkat. Nepotvrdím žádné informace,“ rozlítil se jindy známý sympaťák.

Teď ale najednou otočil. Co se změnilo?„Žádné jiné místo mimo Českou republiku neznám tak detailně a dlouho jako tenhle třicetikilometrový ostrov. Na druhou stranu si ale umím představit, že o něj během vteřiny přijdu – nechci na tom lpět,“ popisuje Jirka malý ostrov Ko Lanta, kde není jediným usazeným Čechem.

Podobně se zařídili i jeho velmi dobří kamarádi David Ondříček (49) či Ondřej Trojan (61). Domek berou jako dobrou investici, ale i ponaučení. Od té doby, co si tam pořídili nemovitost, je totiž místní Thajci berou jinak a chtějí už na nich profitovat.

Představoval si to trochu jinak

To ale není jediná věc, kte- rou si Jiří maloval jinak. „Zpočátku stavíte na nějakých snech a představách, jak by to mohlo vypadat, ale nakonec poznáte, že jde jako vždycky jenom o lidi,“ dodává.

Prý před ničím neutíká. Navíc se má stejně tam i doma, kde na domě opravuje, co se dá, betonuje odpad a podobně. Na druhé straně ale křižuje plachetnicí místní ostrovy a zkouší jeden ponor za druhým. Kdy nastane, že už se do Čech prostě nevrátí?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...