Machálková opět neunesla kritiku

Tak takový start si rozhodně ani v těch nejhorších snech nepředstavovala! Ani v dalším kole soutěže Tvoje tvář má známý hlas se zpěvačka Leona Machálková (50) zrovna dvakrát nepředvedla! Po černošské jeptišce si pro změnu vylosovala ztvárnění známé popové princezny Britney Spears (35) a ostatní kolegové ji svým výkonem na jevišti doslova převálcovali.

„Byl to pro mě úkol vrátit se v čase. Měla jsem tam dát tu žhavou lolitu. Nemůžu být trapná, jsem mladá,“ opakovala si neustále sama sobě Leona. Jenže na její slova nakonec přece jen došlo a ona v přiléhavém červeném latexovém oblečku schytala kritiku diváků i samotné poroty.

Živě se jí tak vybavují vzpomínky na taneční soutěž StarDance, ve které před dvěma lety zápasila i přes svou veškerou snahu s pohybovým nadáním. Jak dlouho tohle ponižující hodnocení, kdy zůstává na posledních místech, blonďatá zpěvačka vydrží?

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...