Maciuchová riskuje! Chce sjet rakouské Alpy!

Užívat si, jen co to dá. To je nejspíš nové motivační heslo oblíbené herečky Hany Maciuchové (70). Poté, co vyhrála boj s rakovinou prsu, se totiž rozhodla, že nepromarní už ani den ze svého života. A tak o prázdninách vezme nohy na ramena a na kole prý projede Alpy!

Také vás může zajímat ...

„Je to tak, začínají mi prázdniny a ty si chci užít. Odjíždím do rakouského Grazu a mám v plánu na kole objíždět předhůří Alp,“ pochlubila se Maciuchová. Přiznala ovšem, že nebude jezdit na kole, ale motokole! Motor prý ovšem využije jen v kopcovitém terénu, na rovinkách bude šlapat sama.

S kým ale do Rakouska na dovolenou pojede? Bude to snad její dlouholetý kamarád Eduard Klezla (54)? Nebo pojede se svým blízkým přítelem, univerzitním profesorem Karlem Pstružinou (75) ? K tomu se herečka zatím nevyjádřila. Možná pak budeme mít konečně jasno v tom, ke komu tíhne herečka víc.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...