Maciuchová se ukázala v negližé!

Branické divadlo jistě brzy zažije nával návštěvníků a nebude to pouze kvalitou repertoáru. Všemi respektovaná herečka Hana Maciuchová (71), kdysi diblík Anče z Krknošských pohádek, předvádí ve hře Žena vlčí mák hereckou akci, kterou jsme u ní dosud neviděli.

Skutečně v žádném filmu ani hře nebyla viděna spoře oblečená, a tak to nyní po sedmdesátce patrně chce dohonit, samozřejmě v zájmu umění. Vystřídá v dramatu několik kostýmů, až skončí v noční košilce, která toho zakrývá méně než více. „Je to o období života, kdy moje hrdinka sama říká, že smrt ji už neděsí.

V té době potká lásku – a jak se zbystří smysl, tak se najednou naplní život,“ vysvětluje paní Hana.

Také vás může zajímat ...

Ve srovnání s Králem Learem, ve kterém před lety pobíhali nazí Jan Tříska (80) a Jiří Langmajer (50), je to vyloženě decentní podívaná.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...