Madonna a Guy Ritchie spolu prožili romantickou telenovelu se špatným koncem!

Ještě po rozvodu přinesla královně popu její svatba velmi slušné peníze!

Zpěvačka Madonna (62) patřila během své kariéry vždy k nejsledovanějším celebritám. Svatbu s režisérem Guyem Ritchiem (52) se jí podařilo utajit před fotografy jen částečně. Manželství ale vydrželo jen sedm let.

Poprvé se Madonna (62) provdala v 80. letech za herce Seana Penna (60). Manželství to bylo bouřlivé, protože temperamentní Sean nešel pro ránu daleko. Za domácí násilí byl dokonce zatčen, ale Madonna nakonec obvinění stáhla. Děti spolu dvojice neměla.

Také vás může zajímat ...

Dcerka Lourdes (24) se zpěvačce narodila až z mileneckého vztahu s trenérem Carlosem Leonem (54). Stále ale nemohla natrefit na muže, který by byl ochoten říct jí „ano“ a pokusit se s ní strávit zbytek života. Nakonec se v jejím hledáčku ocitl britský režisér Guy Ritchie (52). To, že byl o deset let mladší, Madonně nevadilo.

Manžel v sukni, dcerka bosá

Guy byl v té době zrovna na vzestupu kariéry, upozornil na sebe hlavně drsnou gangsterkou Sbal prachy a vypadni. Madonně ho představila její kamarádka. Jiskra přeskočila okamžitě a vzplanutí mělo brzy i své následky. Zpěvačka všechny překvapila, když oznámila, že je ve třetím měsíci těhotenství. Na svět pak přivedla syna, který dostal jméno Rocco (20).

Podle neoficiálních informací to byl docela komplikovaný porod, při kterém prý dokonce Madonna byla v ohrožení života. Každopádně vše dobře dopadlo.

Syn se narodil v srpnu roku 2000 a o čtyři měsíce později zpěvačka s režisérem svůj svazek potvrdili i oficiálně. A protože Madonna je opravdu velkou celebritou, nádherná byla i její druhá svatba. Vybrala si k ní romantické místo, skotský hrad jménem Skibo.

Nejedná se ale o žádnou historickou památku, ale stavbu, kterou nechal vybudovat jeden americký boháč na počátku minulého století. A protože Guy je Brit, ale úplně přesně řečeno také Skot, měl na sobě tradiční skotský oděv včetně kiltu, čili pánské sukně.

Maličká dcerka Lourdes kráčela v čele průvodu, a přestože bylo chladno, šla dívenka bosá. Krev se holt nezapře.

Rozdíly se stupňovaly

Ačkoliv na svatbu měli fotografové přísný zákaz vstupu, snímky se na veřejnost přece jen dostaly. Nikoliv přímo z veselky, ale z Madonnina bytu v Beverly Hills, odkud je odcizil jeden bytový architekt.

Nestalo se to ovšem bezprostředně po svatbě, ale řadu let poté, kdy už byla dvojice rozvedená. Přesto si to Madonna nenechala líbit. Dala celou věc k soudu poté, co fotografie vyšly v novinách.

Požadovala za jejich zveřejnění vysoké odškodnění, ve výši pět milionů liber. Důkazy byly samozřejmě neprůstřelné a Madonna soud vyhrála. Zmíněnou částku si ale nenechala, věnovala jí dobročinné organizaci, odkud putovala na pomoc sirotkům v Africe.

K této problematice měla zpěvačka ostatně vřelý vztah, sama totiž adoptovala malého osiřelého chlapce ze státu Malawi.

To se stalo ještě v době, kdy byla v manželství s Guyem, kterému se to příliš nezamlouvalo. Ostatně nelíbilo se mu více věcí, mimo jiné i to, jak je jeho žena přehnaně zaujatá ezoterikou.

A ukázalo se, že to mezi dvojicí nebude moc klapat ani pracovně. Je známo, že Madonna měla vždy sklony prosadit se i ve filmu. Když má někdo za manžela režiséra, nemůže být zdánlivě nic jednoduššího.

Jenže komedie Trosečníci, kterou s ní v hlavní roli natočil Guy, byla velkým omylem a finančním propadákem. Narůstající rozdíly mezi partnery vedly nakonec zákonitě k rozvodu.

Díky dcerce Lourdes, která otčíma i matku přesvědčila, aby nic nedramatizovali, všechno proběhlo v poklidu. Pár se rozešel přátelsky a nedošlo ani k hádce o majetek. Po rozvodu Guy konstatoval: „Vstoupil jsem do telenovely a žil jsem v ní dost dlouho.“ Neznělo to vůbec nespokojeně.

Podruhé se oženil opět až poté, co zplodil děti!

První svatba Guyovi nevyšla, druhá pak následovala v roce 2015. Jeho novou ženou se stala modelka Jacqui Ainsley (39), která je Madonně celkem dost podobná. Opakoval se předchozí scénář: nejprve přišly na svět děti, potom až byla svatba.

V tomto případě se nejednalo jen o jednoho potomka, ale postupně dokonce o tři. Veselka se tentokrát nekonala na žádném hradu. Proběhla ve festivalovém stylu pod širou oblohou a zúčastnila se jí spousta celebrit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama