Madonna: Nemá vlastní život!

Přestěhovala se do Lisabonu, aby mohl její syn David (12) navštěvovat prestižní fotbalovou školu. Madonna (59) totiž ví, že má velký talent a snaží se ho plně podporovat. „Když jste mámou malého fotbalisty, vyžaduje to po vás, abyste neměli žádný život,“ přiznává zpěvačka, že si nemůže tvořit plány a navíc se v Portugalsku pořádně nudí.

Také vás může zajímat ...

Navíc prý kariérou svého bratra trpí i další její děti. V Lisabonu je totiž také dcera Mercy (12) a pětiletá dvojčata Stellla a Esther. Snad si Madonna najde nějakou zábavu a zjistí, že to v Lisabonu není tak hrozný.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...