Madonna prodává své nahé fotky

Ostychem tedy rozhodně netrpí! Známá americká zpěvačka Madonna (59) má možná podle některých zlých jazyků věk spíše na to, aby se usadila a začala plést vnoučatům punčochy. Ona se ale rozhodla pro pravý opak!

Na jedné aukci se totiž co nevidět objeví její nahé fotky z doby studia umění, kdy jí bylo pouhých osmnáct let. Tehdy se ještě jako mladá nevinná zpěvačka nechala nafotit dole nebo nahoře bez. Na některých snímcích byla dokonce odhalená celá.

Proč má ale momentálně, když je celosvětově uznávanou hudebnicí, zapotřebí takové snímky ze své dávné historie ukazovat na odiv celému světu a ještě čekat, za kolik se nakonec vydraží? Došly snad hvězdě peníze, a tak si chce přivydělat nějakou tu korunu navíc, dokud je o ni ještě zájem?

Pravdou je, že postarší zpěvačka, které už táhne na šedesátku se nebojí ukazovat svoje přednosti ani dneska na svých koncertech a nejrůznějších společenských akcích.

Také vás může zajímat ...

Kam až to ale nechá zajít?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...