Madonna se stěhuje do Portugalska

Pro své děti je schopná americká zpěvačka Madonna (59) udělat naprosto cokoliv! A je úplně jedno jestli to jsou její biologičtí potomci nebo adoptovaní.

To také dokazuje její náhlé rozhodnutí přestěhovat se ze Spojených států až do dalekého Portugalska, kde koupila v Sintře, což je městečko jen dvacet sedm kilometrů vzdálené od hlavního města Lisabonu, dům v přepočtu za asi dvě stě milionů korun. Důvodem je její malý synek David (11) původem z afrického Malawi, kterého chce vozit na tréninky.

David je totiž nadaným fotbalovým talentem a byl pozván na tábor mladých nadějí jednoho slavného fotbalového klubu. Jak dlouho se Madonna ve španělském městečku zdrží, je zatím otázkou. Všechno totiž záleží na tom, jak se její ratolesti povede. Nebo je za tím ještě něco jiného a Madonna si spíš začíná hledat místečko, kde by se usadila po své dlouhé úspěšné kariéře?

Je pravda, že na odpočinek by už měla po těch letech nárok. Jak tohle dopadne?

Také vás může zajímat ...

Přijdou fanoušci o svou hvězdu takhle brzy?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...