Madonna vzala na milost bratra

Má celkem sedm sourozenců a každý by čekal, že se o ně zpěvačka Madonna (59) o všechny ráda postará a budou se automaticky i oni mít jako v bavlnce. To se ale přepočítali.

Například její bratr Anthony Ciccone (61) je černou ovcí rodiny a žije už dlouhých sedm let na ulici v Michiganu. „V očích rodiny jsem nula. Kdybych umřel, možná se to ani nedozvědí. A kdyby ano, bude jim to jedno,“ přiznal se slzami v očích zpěvačky bratr. Kdysi se totiž s celou rodinou rozhádal, podlehl na rodinné vinici alkoholu a skončil pod mostem.

Také vás může zajímat ...

To, že se ani jeden z nich vzájemně nemají moc v lásce se netají. Jenže známé hvězdě se bratra zželelo a alespoň na vánoční svátky se ho rozhodla vzít domů. A s bratrem Christopherem (57) mu dokonce zařídili a zaplatili odvykací léčbu v Texasu.

Udělali to skutečně, aby mu pomohli nebo aby dál nedělal rodině ostudu?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...