Magda Reifová: U dětí je velmi oblíbená

Nejvíc ji proslavila Kouzelná školka, ale před kamerou se pohybovala už odmala. Herečka MAGDALENA REIFOVÁ (55) byla jako dětská herečka na roztrhání. Jak se má dnes?

Její kučeravé nazrzlé vlasy byly pro kameru jako stvořené. Herečka Magdalena Reifová (55) se poprvé objevila v televizi díky seriálu Jana Eyrová a tou dobou jí bylo pouhých 9 let. Po její herecké premiéře se jí filmové role jen hrnuly a byla doslova na roztrhání.

Také vás může zajímat ...

Dále si zahrála ve filmech Páni kluci, Brácha za všechny peníze nebo Jak se točí rozmarýny. Nebylo tedy divu, že se rozhodla pro studium na konzervatoři, při kterém stíhala dokonce i natočit filmy Indiáni z Větrova nebo V podstatě jsme normální.Po ukončení studia krátce působila v divadle a potom odešla na mateřskou dovolenou, kterou měla hodně dlouhou.

Čas tráví na chatě

Po několika letech zakotvila v Kouzelné školce, díky které si ji oblíbilo snad každé dítě v republice. Pořady pro děti by prý nevyměnila za jinou kariéru. Také pořádá vystoupení s písničkami. Jako moderátorce se jí dařilo a k dětem měla blízko. Sama je totiž matkou tří dětí, které jsou dnes již dospělé.

Nejstarší Bára (30), prostřední Vik (27) a nejmladší Jeník (25).

V současnosti se Magda věnuje dabingu, píše knížky pro děti a svůj volný čas nejraději tráví na chatě a při zahrádničení, také nepohrdne knihou nebo sklenkou dobrého vína. Život na venkově miluje a prý by neměnila.Natáčení filmů už ji moc nebere a snaží se užívat si zaslouženého klidu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...