Magická místa pro vaše štěstí

Mají v sobě sílu

Svatá hora poblíž Příbrami má bezpochyby své kouzlo.

Využijte teplé letní dny k tomu, abyste navštívili zajímavá místa a zároveň načerpali potřebnou energii. Poradíme vám, kam vyrazit za magií.

Každé místo má svou specifickou energii. Pokud vás v posledních dnech přepadá únava a cítíte potřebu se nějakým způsobem probrat, naplánujte si výlet na Petrovy kameny, které jsou třetím nejvyšším vrcholem nacházejícím se v pohoří Hrubý Jeseník. Během čarodějnických procesů v 17. století se právě tady konaly všechny sabaty.

Největší sílu má toto místo o filipojakubské noci, ale i obyčejné letní dny mají své kouzlo a energii místa určitě pocítíte.

Jestli tedy potřebujete načerpat novou životní energii, určitě zavítejte právě sem.

Také vás může zajímat ...

Kde najdete klid

Přestože léto je čas dovolených a odpočinku, někdo se zkrátka jen tak nezastaví a jeho dny jsou stejně hektické jako v kterémkoli jiném ročním období. Pokud se tedy potřebujete trochu zklidnit, máme pro vás skvělý tip. Svatá hora poblíž města Příbram je známá svou léčivou a uklidňující energií, kvůli které se stala významným poutním místem.

Součástí areálu je také klášter, v němž jsou tyto síly nejaktivnější. V blízkosti se nachází rovněž léčivý pramen.

Na vyčerpaný organismus či zdravotní potíže je toto místo jako stvořené.

Dobrodružství na každém kroku

Jako překážka proti zlým duchům a démonům měl posloužit hrad Houska. Možná právě proto má tak zvláštní energii, která se postará o váš netradiční zážitek a těm citlivějším také dost pravdě podobně přivodí velmi živé sny. Hrad Houska je jedním z nejtajuplnějších u nás. Nachází se zde také gotická kaple. Právě na tomto místě se prý objevila puklina, která vedla do samotných pekel.

Zasypána byla z nějakého důvodu až po letech a zapečetěna právě kaplí s velmi bohatou výzdobou.

Psychická úleva v ráji

Jednou z nejznámějších zřícenin jsou Trosky v Českém ráji. Energie, jež sem přitahuje tolik návštěvníků, by ale měla pocházet z podzemního jezera, které by mělo být ukryto někde pod kopcem. V dávných dobách podle všeho zásobovalo vodou celý hrad. Vodní energie uklidňuje rozházené emoce a nevyřešené pocity. Tohle místo vás uklidní a pomůže vám zachovat chladnou hlavu.

V podzemních chodbách jsou údajně ukryté i mnohé poklady, což bude další důvod, proč tohle místo lidi tolik přitahuje.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...