Magická novoluní 2021

Víme, kdy nastane nejvhodnější doba pro realizaci vašich plánů. Podívejte se!

K novoluní dochází pokaždé, když jsou Slunce i Měsíc ve stejném znamení. Je-li k vám příznivé, můžete začít něco nového a významného. Kdy nás čekají v roce 2021?

 1. ledna v Kozorohu

Nastává vhodný čas sepsat si seznam největších životních cílů a záměrů a pustit se do nich. Kozorohy, Panny a Býky čekají poklidné dny a mohou dostat nečekanou nabídku ke spolupráci.

Také vás může zajímat ...

Vodnáři, Blíženci a Váhy by si měli dávat pozor, aby v tomto období zbytečně nikoho nesoudili, mohlo by se to obrátit proti nim. Zbytek znamení bude v tomto období vyhledávat samotu a připravovat se na nový rok.

 1. února ve Vodnáři

Vodnáře, Blížence, Berany a Střelce čeká velmi příznivý rok a v tomto období se mohou zaměřit na vše, co doposud odkládali. Vodnáři vládne Uran, planeta změn, která je posune v jejich kariéře, ale i vztahu dál.

Z většiny věcí budou na rozdíl od Lvů a Býků profitovat. U druhé skupiny může naopak docházet k nepříjemným situacím a mohou zažít nečekaná překvapení.

 1. března v Rybách

Ryby jsou vodní znamení ovládané Jupiterem a Neptunem a vše, co se odehrává pod jejich vlivem, je o pocitech a náladách. Využijte toto novoluní k tomu, abyste se zaměřili na své touhy a sny.

Zeptejte se sami sebe, čemu ve svém životě věříte, co je pro vás důležité. Soustřeďte se na své schopnosti a snažte se je vylepšit. Třeba tím, že se zapíšete na nějaký kurz.

 1. dubna v Beranu

V tuto dobu budou Slunce a Měsíc ve spojení s Venuší, Merkurem a planetkou Ceres. Zejména pro Berany, ale i Lvy a Střelce to bude velmi silné novoluní, které přinese mnoho energie.

Může se vyřešit řada záležitostí. Raci a Kozorozi naopak nebudou příliš nadšení, spoustu věcí nebudou stíhat a budou se modlit, aby toto intenzivní období konečně skončilo.

 1. května v Býku

Novoluní v Býku má velký vliv na všechny finanční záležitosti. Pokud uvažujete o podnikání nebo nové práci, teď je ten správný okamžik. Všímejte si, co vám v životě poskytuje pohodlí a bezpečí a na to se zaměřte.

Otevírají se vám také možnosti a příležitosti s prodejem a nákupem nemovitosti. Býci, Panny a Kozorozi je mohou směle využít, ostatní si budou muset nejprve vše dobře spočítat.

 1. června v Blížencích

Jde o neutrální, zklidňující novoluní, které je třeba využít k meditaci, čtení, vzdělávání. Blíženci ovlivňují myšlení a komunikaci. Při tomto novoluní snadněji zvládnete zkoušku, pracovní pohovor, náročnější poradu nebo prezentaci.

Zkuste zapátrat po nových možnostech k rozšíření svých pracovních i osobních kontaktů. Je skvělý čas pro vytváření nových životních záměrů.

 1. července v Raku

Při novoluní v Raku dochází ve všech směrech k mnohem intenzivnějšímu prožitku než při jiných novoluních. Nebojte se proto projevovat své emoce. V tuto dobu není rozumné věci příliš analyzovat, pod náporem citů byste mohli leccos pokazit.

Zejména Berani a Váhy by si neměli brát nic osobně, mohlo by je to vykolejit. Raky a Štíry může čekat nový začátek, především co se vztahů týče.

 1. srpna ve Lvu

Berani, Lvi, Střelci a Vodnáři budou v jednom kole. Protože bude ve stejném znamení i planeta Merkur, můžete se těšit, na různá zařizování, vyřizování, podepisování…

Ve Lvu je vše obvykle otevřené, bez bariér a strachu, některá znamení jako Ryby, Váhy nebo Rak může toto období ale hodně stresovat. Máte-li s někým problém, nebojte se o něm s dotyčným mluvit.

 1. září v Panně

Jde o čas, kdy bychom se měli na chvíli zastavit a podívat se na to, kam náš život směřuje a jak sami o sebe pečujeme. Býkům, Pannám a Kozorohům se to povede, ostatním znamením bude tuto možnost stěžovat Mars, který se v tomto znamení bude nacházet. Hlídejte si jak pitný, tak spánkový režim a pravidelně cvičte. Výsledky se projeví prakticky okamžitě.

 1. října ve Vahách

Do popředí se dostanou vztahy. Může se jednat o přátele, partnery, milence nebo důležité kolegy v práci. Pokud se cítíte vyčerpaní, vězte, že s novoluním se vám do žil dostane nová energie.

Zbavíte se únavy a doženete vše, co jste nestihli. Vahám vládne Venuše, takže možná pocítíte touhu po všem krásném. Zajděte si ke kadeřníkovi nebo si vyberte nové oblečení, váš vkus bude vytříbenější než jindy.

 1. listopadu ve Štíru

Teď může na povrch vystoupit vše, co bylo skryto. Pokud něco tajíte ohledně peněz, nebo máte nevyrovnané dluhy, v tomto období přijde zúčtování. Dostanete-li se do situace, že nebudete vědět kudy kam, nechte si čas na rozmyšlenou.

Štíři, Kozorozi a Panny mohou z tohoto období profitovat. Ať už se objeví zajímavá nabídka nebo povýšení, nemělo by to zůstat bez povšimnutí.

 1. prosince ve Střelci

Energie Střelce je vrtkavá a novoluní ve Střelci s sebou často přináší zmatky, nerozhodnost, nadšení a hned zase útlum. Ne vše jde podle plánu a občas musíme zvolit ústup.

Rakům, Štírům a Rybám hrozí úrazy, naopak Lvům, Střelcům a Beranům období přeje. Ať se jedná o lásku, nasměrování na životní cestu, práci nebo přísun peněz. Pro zbytek znamení bude neutrální.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama