Magické rituály lásky

Tisíce let se ženy snaží přičarovat si lásku svého vyvoleného. Zkusíte to také?

Trápí vás, že vám vášnivá láska už vyprchala nebo že ta nová a zásadní stále ještě nepřichází? Nezoufejte! Přestaňte si stěžovat a raději začněte ihned jednat! Zkuste si miláčka přitáhnout pomocí tajných rituálů od skutečných čarodějek. Prozradíme vám je!

Magické rituály používali už staří Pohané, Řekové i Římané a dobře je znaly i naše prababičky. Potřebovali červenou a bílou růži, opracovanou zvířecí kůži, pramínek vlasů a věneček z růžových kvítků. Na zvířecí kůži potom žena nakreslila podobu svého milého, kterého chce dostat, srolovala ji a svázala pramínkem svých vlasů.

Také vás může zajímat ...

Obě růže seřízla, přiložila ke každé straně kůže, ovázala to věnečkem z růžových kvítků a vhodila do řeky. Spodní části stonků růží pak zakopala.

Bohyně lásky pak vyslyšela její přání a žena lásku vytouženého muže získala.

Důležité je načasování

Nejlepší dobou na milostné rituály, čáry a kouzla je pátek. Ten je totiž již odedávna přisuzován Venuši, ochranitelce přátelských a hlavně mileneckých vztahů. Pro ještě intenzivnější účinek se navíc můžete řídit fázemi měsíce, který má na lidskou psychiku velký vliv. Nejsilnější je čarování během pátečního úplňku nebo v době, kdy je měsíc ve fázi dorůstání.

Rituály provádějte vždy večer, nejlépe až po západu slunce.

Jak si přivolat miláčka?

Ke kouzelným rituálům potřebujete nezbytné rekvizity. Připravte si červenou svíčku, papír a červenou fixu. Zapalte svíčku a na malém kousku papíru namalujte dvě ohnivě červená, propletená srdce. Do středu srdcí napište počáteční písmeno vašeho jména a vašeho vyvoleného.

Po celou dobu myslete jen na něj a představujte si, jak stojí před vámi, usmívá se na vás a natahuje k vám ruce, aby vás vzal do náruče a políbil. Papír s nakreslenými srdíčky si na minutu přiložte přímo ke svému srdci.

Potom papír spalte nad planoucí svíčkou a jeho popel spolu se zbytkem dohořelé svíčky zakopejte do země, aby se přání uzemnilo.

Jak získat jeho srdce?

Představte si tvář svého vyhlédnutého muže a jeho jméno vyryjte špendlíkem do svíčky. Své jméno pak napište na proužek papíru, ten omotejte stuhami a myslete přitom na svou lásku. Vystavte svíčku, dřevo i papír zabalený ve stuhách měsíčnímu světlu a požádejte Venuši, aby vám požehnala. Zapalte svíčku, dívejte se do jejího plamene a představujte si sebe a svou lásku v objetí.

Omotejte stuhy s papírem okolo dřeva, zatímco hořící svíčka stravuje vryté jméno vaší lásky. Kapajícím voskem pak zapečeťte a uchyťte oba konce stuhy ke dřevu. To mějte při sobě celou noc. Druhý den stuhy od sebe rozpleťte.

Tak osvobodíte kouzlo a přivoláte lásku.

Jak ho k sobě připoutat?

Připravte si dvě červené svíčky, vaši fotografii, fotku vašeho milého a kolíček. Po své pravé i levé ruce si postavte svíčky. Mezi nimi položte obě fotografie a myslete intenzivně na muže, po jehož věrnosti toužíte. Přitom zapalte nejdřív pravou a pak levou svíčku a fotky k sobě při- cvakněte kolíčkem.

Znovu je položte mezi svíčky a představujte si, jak jste s vaším vyvoleným spolu a jak je váš vztah trvalý, pevný a silný. Poté nejdřív levou a pak pravou svíčkou obrázky pokapejte a slepte je tím k sobě. Až vosk uschne, fotky si pečlivě schovejte někam blízko k posteli.

Váš vyvolený k vám bude nadlouho připoután.

Jak zařídit, aby vás muž navždy miloval?

Budete potřebovat osm lístků růže, osm jadérek z jablka, osm kapek jablečné šťávy, osm lžic vody, osm lžic šťávy z červené řepy a kapku medu. Večer vše smíchejte v hrnečku a kouzelnou směs pak ohřejte nad svíčkou. Přitom nahlas říkejte kouzelnou mantru: „Kráso, vůně, něžnosti, trochu svůdné sladkosti, trochu horké krve země, ať nespustí oči ze mě.“ Vychladlou směs pak uložte na chladné místo.

Každý večer po čtyři dny si pak dejte jednu kávovou lžičku a přitom myslete na svého milovaného. Budete se měnit a krásnět každým dnem i okamžikem.

Objekt vašeho zájmu najednou zjistí, že jste pro něj úžasná a jediná na světě.

Vyrobte si svůj talisman lásky

P řipravte si 6 růžových svíček, olej z růží, růžový provázek, 1 pomeranč, 2 lžíce skořice, 2 lžíce koriandru, 2 lžíce zázvoru a hřebíčkové koření. Pokud chcete upoutat muže, použijte pomeranč. Pokud ženu, tak citron. Představujte si samu sebe s vytouženým mužem a přitom do pomeranče zapichujte hřebíčkové koření ve tvaru srdce, které celé vyplníte.

Vzápětí a pak i po celý týden ho vyválejte v připravených bylinkách. Sedmý den si vyrobte oltář lásky. 6 růžových svíček pomažte olejem z růží a dejte je do kruhu kolem ovoce. Nechte je 9 minut hořet a přitom si představujte sebe se svým milovaným. Pak pomeranč, ovázaný růžovým provázkem, pověste a několikrát za den k němu, při plamenu hořících svíček, přivoňte.

Až všechny svíce dohoří, kouzelné ovoce vykoná svou práci.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...