Magie svíček

Jak dosáhnout toho, po čem z hloubi duše skutečně toužíte? Zeptejte se plamene!

Čarování se svíčkami patří mezi dávné, jednoduché a zároveň mocné druhy magie. Oheň má magickou a rituální moc, a tak je potřeba k němu přistupovat s pokorou, otevřeným srdcem a myslí. Díky tomu si můžete přiklonit osud na svou stranu!

Svíčková magie už odpradávna zaháněla temnotu, a protože temnota znamenala ohrožení, lidé svíčkám připisovali i čarovnou moc. Světlo, které svíčky přinášely, pro jejich majitele mnoho znamenalo. Traduje se, že dostanou-li novomanželé svíčku darem, nebudou trpět chudobou, a navíc se dočkají zdravých dětí. Svou symboliku má i sfoukávání narozeninových svíček na dortu.

Také vás může zajímat ...

Hašení svíček vlastním dechem, tajné přání, na které přitom oslavenec myslí, to všechno jsou i dnes jasné znaky tradičních magických rituálů.

Věřte celým svým srdcem

Svému počínání musíte věřit. Přistupujte k plameni s pokorou a odhodláním, vizualizujte si své přání, zcela se na něj soustřeďte, a pak jen z celého srdce věřte tomu, že se vyplní. Oheň svíčky očišťuje, ale z plamene svíček lze i věštit. Každá barva má své vibrace a vliv na vaše přání.

Čarujte proto s takovou svíčkou, která má největší potenciál dosáhnout toho, co si skutečně přejete.

Darujte manželům svíčku a nebudou nikdy chudí.

Dejte jí svou energii

Než svíčku zapálíte, je potřeba jí vtisknout svou energii. Představte si svíčku jako magnet se dvěma póly, z nichž jeden přitahuje to, co si přejete, a druhý odpuzuje negativní vlivy. Lehce si na dlaně naneste nějaký líbivý aromatický olej, který je vám příjemný nebo k němuž máte nějaký vztah. Čichová paměť je velmi důležitá a v magii byste ji rozhodně neměli podceňovat.

Poté svíčku v dlaních promněte směrem od knotu až ke konci svíčky.

Snažte se přitom soustředit pouze na své vroucí přání nebo na problém, který chcete pomocí svíčkové magie vyřešit.

Najděte tu správnou svíčku

Svíčky, které k magickému rituálu používáte, by měly být co nejjednodušší. Zapomeňte na všechny dekorativní, čajové nebo vonné svíčky a pořiďte si klasické, dlouhé. Taktéž by svíčka vždy měla být úplně nová. Nepoužívejte k čarování svíčku, která již někde hořela, protože v sobě nese energii, jež by mohla vaše přání ovlivňovat.

Také nepoužívejte svíčky, které jsou pouze natřené, ale uvnitř bílé. Aby magie fungovala co nejlépe, měly by být svíčky celé z jednoho barevného vosku.

Nejsilnější pak samozřejmě jsou, pokud si je vyrobíte sami.

Nepoužívejte svíčku, která už někdy hořela

Barva svíčky je důležitá

Bílá – duševní síla, smíření, rovnováha, nalezení vnitřního klidu. Červená – zdraví, energie, síla, odvaha, sexuální energie. Růžová – Emocionální láska, důvěra, přátelství, romantika. Žlutá – soustředěnost, moudrost, inteligence, paměť, kreativita, fantazie, tvůrčí schopnosti. Zelená – uzdravování, léčení, plodnost, štěstí, harmonie, velký klid a pohoda ve vztazích.

Modrá – ochrana před nebezpečím, skromnost, smíření se s okolnostmi, pokora. Fialová – fyzická síla, finanční zabezpečení, celkové zklidnění se, zbavení se strachu.

Oranžová – velké pracovní odhodlání, vyřešení právních problémů, cílevědomost.

Jak správně věštit z plamene svíčky?

Vyberte si svíci příslušné barvy, můžete ji očistit i aromatickým olejem. Vyslovte svou otázku a svíčku zapalte. Pak zavřete oči, soustřeďte se na svůj dech a nechte myšlenky plynout. Když oči otevřete, měla byste vidět v plameni odpověď. Zářivý plamen znamená potvrzení, pokud je převládající barvou modrá, není pro věštbu vhodný čas. Oranžové zabarvení je pozitivní.

Světelný kruh věstí problémy a červená barva zase to, že se ptáte v hněvu. Třepetání plamínku signalizuje vaši nejistotu, nesnažte se situaci řešit hned a nechte si čas na rozmyšlenou. Nízký, jasný plamínek ohlašuje štěstí. Změny k dobrému předpovídá pohyb plamene na levou stranu, doutnání naznačuje potíže. Rozdvojený plamen říká, že stojíte na rozcestí a máte dvě shodně lákavé nabídky.

Ke zvolení zlaté střední cesty vás nabádá trojklaný plamen.

Barva souvisí s typem vašeho přání.
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...