Mahulena Bočanová: Chce zpátky svou krásu!

Vždycky byla nápadně atraktivní. Vzpomeňme na doby, kdy moderovala pořad Top Star, tehdy vypadala skutečně jako modelka.

Jenomže roky bohužel přibývají všem, celebrity nevyjímaje. A Mahulena má sklony k určité, řekněme, kyprosti. Černovlasá krasavice si je toho vědoma a v posledních letech je na sebe přísná. Dřív se netajila tím, že miluje dobré jídlo a pití, dnes je opatrnější.

Také vás může zajímat ...

Není to tak dávno, co držela dietu a viditelně zhubla. Jenomže kde se vzal, tu se vzal, objevil se koronavirus, Mahulena dobré tři měsíce nepracovala, seděla doma a starala se o dceru Márinku (18). „Jak jsme byly s Marinou nonstop doma, tak jsme hodně jedly, málo se hýbaly a kynuly,“ poznamenala utrápeně herečka.

„Nabrala jsem deset kilogramů, které se špatně shazují, když se od Mariny nemohu hnout a ona se mnou neujde nebo neuběhne pár kilometrů. Navíc po padesátce jde všechno hůř,“ postěžovala si. Vyřešila to radikálně. „Na klinice mi odsáli ten nechutný tuk na zádech a bocích,“ přiznává, že podstoupila liposukci.

A protože má kuráž a nebojí se plastických chirurgů ani jejich skalpelu, je zas už jako proutek.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...