Mahulena Bočanová: Dcera jí zase překazila plány

Rodinné trable pokračují! Herečka MAHULENA BOČANOVÁ (51) koupila zájezd k moři, na který ale neodletěla! Nechala ho kvůli dcerce MÁRINCE (17) propadnout. Jen pár dní před odletem se totiž dozvěděla, že let je naplánován na noc, a to pro ni byla nepřekonatelná překážka.

Nemá právo na vlastní život?

Také vás může zajímat ...

Cestovat mělo pět dospělých plus děti. Ty prý, včetně Márinky, nemohou ovšem létat v noci, protože by nespaly a byly příliš unavené! Proto zájezd všichni, včetně Bočanové, raději stornovali s tím, že si najdou nový, takový, kdy se poletí ráno nebo přes den. Herečka se těšila na dovolenou, ale zase se musela přizpůsobit své dceři! Jako už tolikrát v životě.

Vždyť sama nedávno přiznala, jaké s ní má starosti. Musí s ní být ve dne v noci a splnit jí každé její přání, nebo by bylo zle. A to Bočanová nechce. Dcera je pro ni to nejdůležitějí.

Mnozí její kolegové se ale ptají, zdali je skutečně správné se tolik omezovat a opakovaně upozaďovat svůj soukromý život.

Smůla ve vztazích

Když si kvůli Márince nemůže ani naplánovat dovolenou, jak by si pak mohla najít pořádného chlapa? S těmi má totiž dcera také problém. Když si její maminka nějakého najde, ukrutně na něj žárlí! Nemá jí kdo pomoct a ona o žádnou pomoc ani nestojí. Dcera je z jiných lidí nešťastná.

A tak je docela dobře možné, že se kvůli ní jednoho dne bude muset Bočanová vzdát i svých kamarádů.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...