Mahulena Bočanová: Kolik toho vypila?

Královna večírků. Taková byla donedávna Mahulena Bočanová. Říká se o ní, že když pracuje, tak na sto dvacet procent, a když se baví, tak rovněž naplno. Zároveň bývala kdysi přirovnávána k toulavé kočce, což sama se smíchem potvrzovala.

Přiznala, že když má takzvanou toulavou, dokáže dát sbohem domovu a vrátit se tam k smrti unavená až za několik dní a nocí. „Přestat pít bylo snad moje nejlepší rozhodnutí v životě,“ myslí si Mahulena dnes.

Také vás může zajímat ...

„Jsem za to ráda. Neříkám, že jsem byla nějaká alkoholička, ale přece jen je něco jiného pít v mládí a něco jiného v padesáti, už mi to nedělalo dobře,“ moudře dodává černovláska. Bývala zvyklá bavit se na mejdanech do ranních hodin a dívat se sklenkám poctivě na dno, s čímž skoncovala.

Za jediný „hřích“ poslední doby považuje večírek po koncertě Jiřího Korna (70), kde si dala skleničku piva. „Nikdo není zvědavý na opilé holky, natož padesátnice,“ tvrdí černovláska se smíchem a dodatkem, že nehodlá být trapná.

Nepít má podle ní i své výhody, například tu, že rázem zhubnete a zkrásníte. To Mahulena vítá. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...