Mahulena Bočanová: Muže si domů nepustí

Už kdysi se nechala MAHULENA BOČANOVÁ (51) slyšet, že umí žít i bez mužů. A mnohdy je to dokonce i jednodušší. Pro sebe i svou dcerku MÁRINKU (17) chce jenom to nejlepší. A to znamená život bez mužů. Nebo spíše bydlení bez mužů.

Nechce žádný vážný vztah

Také vás může zajímat ...

Během posledních let údajně vystřídala hned několik mužů, ale nikdy neměla potřebu žádného z nich oficiálně představovat. „Pořád s někým jsem, ale nemám v sobě vnitřní pocit, že s ním budu do konce života, proto mi přijde zbytečné toho člověka představovat,“ prozradila minulý rok. Od té doby uplynulo spoustu času a leccos se také změnilo.

Herce za partnera? Ani náhodou!

Její nejbližší tvrdí, že teď je sama a s nikým se pravidelně neschází. Její poslední vztah podle všeho zase nedopadl nijak valně, a tak na muže Bočanová zanevřela. Zařekla se, že už si k sobě domů nikdy žádného chlapa nevezme. Neznamená to, že by o lásku úplně nestála, ale na vážné vztahy, jejichž součástí je i společné bydlení, už prý zkrátka nemá.

Také prozradila, že by nikdy nechtěla mít vztah s herci. To je pro ni tabu.

A navíc je její dcerka natolik citlivou duší, že se hned tak s někým nesžije.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...