Mahulena Bočanová: Nakupuje jako šílená

Jednoduchý život rozhodně nemá. O tom, že se nenarodila pro manželství, je už léta přesvědčena. Občas přizná, že s někým chodí, brzy prohlásí, že je to jen dobrý kamarád.

Většinou pobývá Mahulena Bočanová (49) jen s dcerou Márinkou (15) a veškeré praktické starosti o domácnost a živobytí spočívají na jejích bedrech. Kdysi dokonce uvažovala o adopci dalšího dítěte, protože má děti upřímně ráda, ale netroufla si.

Ostatně fakt, že nežije v kompletní rodině, hrál proti ní. Zkrátka Mahulena sem tam potřebuje radost ze života. A přiznejme si, že žádná jiná činnost nerozveselí rozpolcené ženské srdce tak, jako utrácení peněz na nákupech.

Dřív nakupovala oblečení, později věci do kuchyně, teď je pro ni největší radostí pořizovat nábytek a dekorace do domu a na zahradu. Vyrazí-li do města, je jí pak už líto něco si nekoupit. Hrozí snad nebezpečí, že černovlasá dcera známého architekta začne být na „shoppování“ závislá?

Také vás může zajímat ...

Zběsile nakupující ženy končívají u psychiatrů a rovněž jejich peněženky splasknou.

Hrozí dluhové pasti. Musíme věřit, že tmavovláska si najde také jiné radosti, méně nebezpečné..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...