Mahulena Bočanová: Nepečuje o sebe

Kosmetické salony nenavštěvuje, a ještě to o sobě hrdě prohlašuje! Mahulena Bočanová by o sebe měla, už vzhledem k věku, intenzivně pečovat. Herečka se bohužel vůbec netají tím, že to nedělá.

Tvrdí, že na tyhle věci prostě nemá čas. Dokonce i kamarádky se jí už snaží jemně naznačovat, že na péči o svůj vzhled by si čas najít určitě měla. Lehkomyslná černovláska nad tím však jen mává rukou. Její běžný den vypadá tak, že musí odvést dceru do školy, pak se pro ni vrátit, později odpoledne zas už jede s divadlem na zájezd na venkov.

Také vás může zajímat ...

Je to tak časově náročné, že na to, aby se nechala hýčkat v salonu krásy, Mahulena prostě rezignovala. Tak jen aby nelitovala. Po padesátých narozeninách o sebe žena musí pečovat daleko víc než kdykoli předtím.

Pokud to zanedbá, je to na ní vidět. Zejména herečky nebo zpěvačky by si nedovolily nad tím jen tak mávnout rukou. „To bych se musela rozkrájet. Chtěla bych se sobě víc věnovat, ale nejde to,“ smutně vysvětluje Bočanová.

Dělá chybu. Co když se bude opakovat nedávná historie, kdy Mahuleně zlomil srdce zazobaný podnikatel, protože jí utekl k mladší ženě? .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...