Mahulena Bočanová: Vyráží s dcerou na mejdany

Márince neodepře nic. Je to správně?

Jsou spolu každý den a bere ji všude s sebou.

H erečka MAHULENA BOČANOVÁ (50) působí jako zodpovědná a milující matka, která chce pro svou dceru MÁRINKU (15) jen to nejlepší. Ale ne vždy se jí povede dceru ukočírovat. Nedávno totiž přiznala, že její dcera ráda chodí po kavárnách. Na tom by nebylo nic špatného, kdyby v nich se svou dcerou nevysedávala až do půlnoci!

Nedělá jí matku, ale kamarádku

Dokonce neváhala prozradit, že ji bere s sebou i na diskotéky. „Baví ji sedět s námi do půlnoci v kavárně, ráda s námi vyrazí na venkovskou diskotéku,“ chlubí se. „Ona má se mnou hezkej život a ten ji dost baví,“ dodává. Není se čemu divit, jak to tak vypadá, nemá její dcera žádné povinnosti a jen se baví. Ovšem věk na to ještě rozhodně nemá. Přesto z ní má Bočanová vyloženě radost. „Je hodná, pořád veselá, optimistická, přátelská. Má ráda jídlo, mejdany, dobrodružství, cestování,“ vyjmenovává její přednosti. Jenže dokáže ji vůbec připravit na skutečný život? Zdá se, že mají vztah spíš kamarádský, nikoli výchovný, jak by to mělo být. Jednou by své benevolentní výchovy mohla Bočanová hořce litovat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...