Mahulena Bočanová: Žádný chlap jí nesmí přes práh!

Vzdává se kvůli dceři normálního života?

Pro Márinku se prý nic nemění. Mahulena nedovolí, aby její milostný život jakkoli zasahoval do života milované dcery.

Herečka MAHULENA BOČANOVÁ (49) se ukázala po dlouhé době na veřejnosti po boku muže, s kterým prý randí už rok. Má ale tenhle románek vůbec šanci? Vždyť Bočanová se nijak netají tím, že natrvalo k sobě nikoho nepustí. Jak se s tím milenec popere?

Neustálé zvěsti o tom, že má exotická kráska smůlu na muže, Mahulena Bočanová rezolutně popírá. Je to prý naprostý nesmysl. „Neustále někde čtu, že mám smůlu na chlapy. Ne, nemám! Naopak si je často ani nezasloužím,“ uvedla s úsměvem. Potíž je tak prý spíš v tom, že to s ní pánové nemají snadné, protože je až příliš dominantní.

Na druhou stranu ale říká, že snese hodně a ještě víc je schopná odpustit. Jenže se často stávalo, že i přesto ji partner zklamal natolik, že už ho ve svém životě víc nechtěla. „Je to se mnou prostě těžký,“ netají se herečka. Co ale její nová láska?

Vezme charismatického KARLA JANEBU (49) na milost, nebo ho čeká stejný osud jako ostatní muže v životě temperamentní Mahuleny Bočanové?

Také vás může zajímat ...

Sama byla jenom krátce

Herečka vychovává dcerku MÁRINKU (15), která má lehkou mozkovou dysfunkci, a díky tomu, jak sama říká, mají život trochu jiný než ostatní rodiny. Márinka ke své spokojenosti potřebuje klid, pravidelnost a žádná nepříjemná překvapení. Snad i proto se herečka rozhodla nepustit si do života žádného „narušitele“. Sama přesto Bočanová nikdy nebyla. Jen zhruba tři čtvrtě roku po rozvodu.

Vždycky jí byl prý někdo nablízku, jen neměla potřebu ho veřejně ukazovat a brát ho do svého domova. „Pro Márinku se absolutně nic nemění,“ říká Bočanová v souvislosti se svým novým vztahem a naznačuje tak nejspíš, že i přesto, že jí to s Janebou klape a znají se už zhruba rok, domů si ho nastěhovat nehodlá.

Přičarovala si svého prince?

V souvislosti s tím, že se najednou objevil někdo, kdo by divokou Bočanovou dokázal ukočírovat, vyvstává otázka, jak na sebe ti dva narazili. Byla to jen náhoda, nebo si prince na bílém koni na prahu padesátky přivolala nějakým kouzlem? Není žádným tajemstvím, že má herečka k magickým věcem velmi blízko, podobně jako zpěvačka ILONA CSÁKOVÁ (46).

Bočanová dokonce nedávno pokřtila spolu s PAVLEM KOŽÍŠKEM (46) jeho novou kouzelnickou sadu pro nejmenší mágy.

Že by jí snad prozradil, jak si kouzlem přivolat toho pravého?

Bydlet spolu rozhodně nebudou

Jak se Janeba tváří na to, že se svou vyvolenou nebude nejspíš nikdy žít „normálně“ v jedné domácnosti, se nám zjistit nepodařilo. Ale zřejmě přijal hereččina pravidla hry a respektuje je. „Určitě je v tom trochu sobectví,“ přiznává bez váhání Bočanová. Měnit ale kvůli chlapovi nic nehodlá.

Restaurace La Paluba byla 15. 9. 2016 slavnostnì otevøena v ulici Pod zastávkou 1 v pražských Kolowratech.
Jak dlouho vydrží snášet tvrdé podmínky jejich vztahu?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...