Majetek po Štaidlovi. Děti zdědí miliony!

Zesnulá veličina českého popu Ladislav Štaidl (†75) sice po roce 1989 se šoubyznysem praštil, to ale neznamená, že by usnul na vavřínech.

Také vás může zajímat ...

Vrhl se na podnikání a na účet se mu hrnuly další miliony, které obratně investoval. Co tedy po něm jeho děti, tedy synové Jiří (46), Jan (44), Artur (24) a dcera Karolína (38) vlastně zdědí? Vilu v Jevanech už prý přepsal na Jiřího, půlku činžáku na pražském Karlově, v ceně 70 milionů korun, údajně daroval Karolíně.

Artur Štaidl (24)

Zbývají pozemky ve Stříbrné Skalici a v Bystřici pod Hostýnem a také tantiémy za jeho známé písničky, jež ročně nesou cca 6,2 milionu Kč. Dále podíl v Západočeských cihelnách a peníze z podnikání, když do kin jeho firma dodávala popcorn. Obchodoval také dobře s nemovitostmi a starožitnostmi. Ve hře jsou tedy ještě desítky milionů!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama