Mají doma pořádnou „Itálii“

O manželství herečky Daniely Šinkorové (47) a Ladislava Poláka (54) se toho moc neví.

Hvězda seriálu Sestřičky Modrý kód sice občas o manželovi promluví, ovšem společně se mezi dalšími celebritami neobjevují a zastihnout je na veřejnosti ruku v ruce je také svátkem.

Také vás může zajímat ...
Její manžel se fotografům vyhýbá a raději je v ústraní

Šinkorová se ovšem nedávno po nějaké době znovu o tom, jak to v jejich společné domácnosti funguje, rozmluvila. A někdy u nich bývá asi opravdu veselo. Když byla tázána na to, jestli mají doma občas „Itálii“, přiznala, že ano.

„Bez toho by to byla nuda,“ vysvětlila herečka, která během období karantény místo hraní v televizi a divadlech pekla pizzu v podniku svého manžela. A ukázala tak, že nemá problém během krize změnit povolání a to je jistě s ohledem na některé její kolegy příjemné zjištění.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...