Mají každý jiný plán

On toužil po společné rodině, ale ona kývla na další velký kšeft. Herec Roman Vojtek (47) údajně nerozumí tomu, proč jeho žena Petra Vraspírová (32) přijala roli v muzikálu Tarzan. Myslel si, že oba míří tím stejným směrem, že na prvním místě je založení rodiny.

Nicméně teď mu Petra ukázala, že se na to nejspíš ještě úplně necítí. Ještě si prý chce užít trochu té nezávislosti, než přijde těhotenství a miminko. Mimo jiné se Romanovi údajně nelíbí, že v muzikálu je spousta akrobatických čísel.

Také vás může zajímat ...

Manželka mu svým rozhodnutím zhatila plány

Už nedávno se při jednom z nich jeho manželka skoro zranila. Přesvědčoval ji, aby se role vzdala, ale to ji údajně rozčílilo. Přála by si prý, aby ji manžel víc podporoval, ale on na ni místo toho prý jen neustále tlačí s dětmi.

Z předchozího manželství má sice Roman dceru a syna, ale s těmi není tak často, jak by prý chtěl. Děti miluje a chce být obklopen velkou rodinou. To ale Petra zatím asi odmítá. O hádky u nich doma teď údajně není nouze.Jak to vyřeší?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...