Mají pro ni větší hodnotu prachy?

Říká se, že má zpěvačka Hana Zagorová (73) vysoké nároky na život. S přibývajícím věkem je údajně čím dál náročnější. Uspokojit její potřeby se tak patrně často stává být pořádným rébusem. Své o tom patrně ví její manžel Štefan Margita (63), který se musí pořádně otáčet, aby jejich rozpočet nestrádal.

Ne každý si totiž může dovolit své ženě pořídit šaty za několik desítek tisíc. „Tak moc se mi v Malaze, kde jsem byli v létě, líbily, že mi je Štefan koupil,“ pochlubila se Zagorová, přičemž se mělo jednat o kousek od známé návrhářky.

Také vás může zajímat ...
Hana se netají tím, že si rádá dopřává luxus

A nemá to být jediný podobně drahý kousek oblečení, který jí v poslední době manžel koupil. Zlí jazykové ale tvrdí, že Hanu obdarovává proto, aby s ním i nadále tvořila pár. V poslední době to totiž má mezi nimi pořádně skřípat, a dokonce se jednu dobu šířila informace, že je u nich rozchod na spadnutí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...